Naujienos

LKU grupė tapo Kauno maratono rėmėja ir pristato savo vardinę distanciją 

LKU grupė, vienijanti 45 kredito unijas visoje Lietuvoje, šiemet tapo didžiausio bėgimo renginio Kaune rėmėja. Dar daugiau, LKU grupė su šūkiu „Drauge geriau!“ kviečia visus šeimos narius – tėvus, senelius ir mažuosius – bėgimo šventėje dalyvauti drauge ir savo jėgas išbandyti LKU 1,5 km šeimų bėgime bei laimėti skrydį LKU oro balionu

LKU grupė palaiko sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą 

Kauno „Akropolio“ maratonas, vyksiantis š. m. balandžio 28 d., planuojama, pritrauks tūkstančius dalyvių iš Kauno apylinkių ir tolimesnių Lietuvos kampelių. Tai ne tik sporto renginys, bet ir proga suburti miestą bei visą Lietuvą sveikesnių įpročių ugdymui. 

LKU grupė, būdama artima finansų bendruomenė, skatina sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą bei kviečia visų amžiaus grupių ir įvairaus fizinio pasirengimo žmones judėti. Šiuo tikslu LKU grupė pristato nesudėtingos distancijos trasą, kurią įveikti galės tėvai su vaikais ar net vyresnio amžiaus šeimos nariais.  

Taip pat išskirtinai šiemet LKU grupė 1,5 km šeimų trasos dalyviams įsteigė prizą. Renginio metu burtų keliu bus traukiamas vienas šios trasos dalyvių, kuris arba kuri laimės dvivietį kvietimą skristi LKU karšto oro balionu. 

Primename, kad LKU 1,5 km šeimų trasa vingiuoja vaizdingomis Kauno senamiesčio gatvelėmis ir palei Nemuno upę. Be pastarosios, renginyje taip pat galima rinktis iš kitų distancijų, kurios pritaikytos tiek bėgimo profesionalams, tiek mėgėjams ar tik atrandantiems bėgimą. Čia dalyviai bėgs 400 m., taip pat 5 km, 10 km, 21,098 km ir pilno maratono – 42,195 km trasose. 

O tie, kurie į renginį atvyks ne bėgti patys, o palaikyti bėgančius draugus, šeimos narius, kviečiami į rėmėjų veiklos zoną, kurioje LKU atstovai lauks su specialiai šiam renginiu paruoštu žaidimu. Taip pat renginio vietoje vyks koncertai, mugės, paskaitos ir treniruotės. 

Didžiausia bėgimo šventė Kaune 

Kauno „Akropolio“ maratonas vien 2023-aisiais sutraukė daugiau nei 4 000 bėgimo entuziastų, kurie varžėsi laikinosios sostinės gatvėse. Pirmąkart startavęs 2013-aisiais, šiemet Kauno maratonas vyks 12-ąjį kartą, o apie šį renginį jau žino bėgikai už Kauno ar net Lietuvos ribų. 

Anot maratono organizatorių, visą maratono distanciją, t. y. 42,195 km, gali įveikti mažiau nei vienas procentas planetos gyventojų. Vis dėlto džiuginanti tendencija byloja, kad šiam iššūkiui kasmet pasiryžta vis daugiau entuziastų. Žinoma, tam reikalingas ilgas ir kruopštus fizinis pasirengimas. 

Šiemet Kauno „Akropolio“ maratonas dalyvių prie starto finišo lauks jau balandžio 28 d. Kauno miesto centre, Rotušės aikštėje. O norintieji dalyvauti, dar gali registruotis čia.

Lauksime Jūsų Kauno bėgimo šventėje, nes – drauge geriau! 

Atgal